Estetik Dolgu Uygulamaları

Yüzdeki depresyonları ve kırışıklıkları doldurun
100 $'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
  • TUR DETAYLARI
  • FOTOĞRAFLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • GALERİ

Estetik Dolgu Ankara

Yaşlanma, güneş hasarı, kilo dalgalanmaları ve diğer genetik ve yaşam tarzı faktörleri, kemik yoğunluğu kaybı ve cildin kollajen ve elastininin parçalanması şeklinde yüz yaşlanmasına katkıda bulunur. Bu faktörler, yüzeysel ve derin kırışıklıkların yanı sıra yüzde hacim kaybına da neden olur. Bunları tedavi etmek için dolgu maddelerinin kullanımıyla cerrahi olmayan yüz gençleştirme işlemi gerçekleştirilir.

Bugün yüzdeki çöküklükleri ve kırışıklıkları doldurmak için kullanılabilecek olan ciddi testlerden geçmiş ve FDA tarafından onaylanmış biyolojik olarak uyumlu, enjekte edilebilir dolgu maddeleri bulunmaktadır. Bu maddelerin sonuçları, kullanılan ürüne bağlı olarak, sekiz aydan iki yıla kadar süren bir süre kalıcıdır.

Estetik Dolgular Nerelerde Kullanılır?

Aşağıdakilerden herhangi birini düzeltmek isterseniz bir dolguyu düşünebilirsiniz:Derin alın kırışıklıkları, kaşlar arasındaki derin dikey çizgiler, göz çevresindeki derin kaz ayakları, yanaklarda veya göz altlarında çökmeler, küçük çene ucu, zayıf dudak hatları ve ince dudaklar dolgu ile güzelleştirilebilir. Boyunda bulunan yatay çizgiler güzelleştirilebilir.

Estetik Dolgu Uygulaması Yüzde Cildin Niteliğini Değiştirebilir mi?

Gençlik aşıları diye tanımlanan yüzde oluşan hacim kayıplarını yerine koymaktan ziyade cildin su miktarını artıran kuruluğunu gideren daha parlak görünmesini sağlayan dolgular da uygulanabilir. Etkileri uygulama sonrası 1-2 ay sonra başlar ve 9-12 ay kadar sürer.

Estetik Dolgu Uygulaması ve Sonrası Nasıl Olur?

Estetik Dolgu Uygulaması muayenehanede ve kısa süre içerisinde yapılabilir. Bölgeyi uyuşturmak için genellikle topikal bir anestetik (krem) kullanılır. Enjeksiyon alanında, genellikle 48 saat içinde azalan küçük bir şişlik olabilir. Bunu azaltmak için buz ve ödem giderici ilaç kullanılabilir.

Taksit Seçenekleri

Yurt içi Turlarımız

Yurtiçi Turlarımızdan Kareler