Estetik Kaş Ameliyatları

kaş güzelleştirme
1.500 $'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
  • TUR DETAYLARI
  • FOTOĞRAFLAR
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • GALERİ

Estetik Kaş Ameliyatları Ankara

Estetik kaş ameliyatları, ya da “kaş kaldırma”, gözlerin üstündeki bölgeye daha genç ve tazelenmiş bir görüntü kazandıran cerrahi bir işlemdir. Bu girişim kaşları düzeltir ve bir kişinin kızgın, üzgün veya yorgun görünmesine neden olabilecek yatay çizgileri ve kabarıklıkları iyileştirir. Gözlerin dış köşesine asılan cildin sarkıklığını iyileştirir.Estetik kaş ameliyatları genellikle yüze daha yumuşak bir genel görünüm sağlamak için bir yüz estetik ameliyatları ile birlikte gerçekleştirilir. Estetik göz kapağı ameliyatı (blefaroplasti), özellikle de bir hastanın üst göz kapaklarında belirgin bir deri çıkıntısı varsa, bir kaş kaldırma ile aynı zamanda da yapılabilir.

Estetik kaş ameliyatları kimlere uygulanır?

Tüm cerrahi girişimlerde olduğu gibi, iyi sağlık ve gerçekçi beklentiler ön şarttır. Estetik kaş ameliyatı yaşlanmanın gözle görülür etkilerini en aza indirmek için en sık 30-60 yaş aralığında gerçekleştirilir. Bununla birlikte, aynı zamanda, stres veya kas aktivitesi nedeniyle çatlaklar veya kaş çatlakları geliştiren ya da sadece alnı boyunca derin yatay kırışıklıkları olan herhangi bir yaştaki insanlara yardımcı olabilir. Burun üstünde alçak, ağır kaş ya da kabarık çizgiler gibi kalıtsal koşullara sahip bireyler, bu prosedürle daha dikkatli ve tazelenmiş bir görünüm elde edebilirler.

Cerrahi ve Anestezi

Estetik kaş ameliyatları ameliyathanede , genel veya lokal anestezi altında yaklaşık bir ila iki saat içinde yapılabilir.

Taksit Seçenekleri

Yurt içi Turlarımız

Yurtiçi Turlarımızdan Kareler